مشاوره تخصصی آسانسور (طـراحی، خـرید، نوع سیـستم، نحوه محاسبات و نصب، انتخاب قطعات، تعمیرات و بازسازی، اسـتاندارد سـازی)

انجمن آسانسور فارس شیراز

انجمن آسانسور فارس شیراز

  آسانسور یا بالابر یکی از راحت‌ترین نوع حمل و نقل در داخل ساختمان است. با اینکه ممکن است از پلکان برای رسیدن به طبقات استفاده کنید اما آسانسور یک جایگزین سریع‌تر و مفید‌تر از پله‌ها است. آن به عنوان یک تجهیزات عمودی برای حمل و نقل تعریف شده است، که برای جابه جایی افراد و کالاها در طبقات ساختمان استفاده می‌شود. به خاطر سهولت و راحتی مردم ترجیح می‌دهند از آسانسور استفاده کنند و انتخاب پلکان برای زمان‌های خاص است. (انجمن آسانسور فارس شیراز)  

نکته مهم: حتما باید نام اصلی و درست و کامل شرکت را جستجو کنید!

جستجو نام تجاری، نام سایت، نام خانوادگی و … نتیجه‌ای ندارد.

نام شرکت در گواهی پروانه طراحی و مونتاژ نوشته شده است.

پس قبل از هرگونه قرارداد فروش و خدمات و …، از شرکت بخواهید که عکس گواهی پروانه طراحی و مونتاژ را برای شما ارسال کند.

برای بررسی شرکت‌های عضو انجمن تخصصی طراحی و مونتاژ پله برقی و آسانسور استان فارس وارد لینک زیر شوید:

https://farsaee.ir/

آدرس: بلوار امیرکبیر ، ابتدای بلوار سجادیه ، سمت چپ ، ساختمان تجارت ،ورودی اول ، طبقه سوم ، واحد

 

مشاوره تلفنی: 09177076421

راه های ارتباط با ما (کلیک کنید): شماره تماس | واتس اپ | تلگرام | ایتا

 

تاریخچه آسانسور

اگر آسانسور را وسیله ای حساب کرده ایم که توانایی جا به جایی به سمت بالا و پایین را داشته باشد و توانایی جا به جایی افراد و وسایل را داشته باشد میتوان گفت اولین آسانسور توسط ارشمیدس و مربوط به ۳۳۶ سال قبل از میلاد مسیح در روم باستان می‌باشد که غالبا توسط دست و کمک افراد و حیوانات حرکت میکرده است. پس از آن در قرن ۱۸ شخصی به نام لویی پانزدهم  در سال ۱۷۴۳ اولین آسانسور که به عنوان وسیله ای برای مسافر اختصاص داده شده بود را مورد استفاده قرار داد که در خارج از کاخ تعبیه شده و قادر به حرکت از همکف به بالکن و بلعکس بوده است و مکانیزم آن شامل وزنه و قرقره هایی بوده است که توسط افرادی به دستور پادشاه به از طبقه بالا به پایین حرکت مینموده است که به آن صندلی پرواز نیز گفته می شود.

در سال ۱۸۰۰ میلادی

اما سر انجام در سال ۱۸۰۰ میلادی تکنولوژی آسانسور پیشرفت خود را آغاز کرده تا اینکه در سال  ۱۸۲۳ دو معمار انگلیسی اتاقکی ساختند که توسط نیروی بخار جا به جا میشد ولی آنچنان قابل اعتماد نبود. اما پس از آن شخصی به نام الیشا اوتیس که بنیان گذار اولین شرکت ساخت آسانسور نیز هست با طراحی آسانسوری ایمن با طراحی ترمز ایمنی که امروزه آنرا آسانسور کششی مینامیم پا به عرصه نهاده است. الیشا گریوز اوتیس نخستین آسانسور با ترمز اتوماتیک را در ۱۸۵۲ اختراع نمود و کارکرد آنرا در نمایشگاه جهانی نیویورک در سال ۱۸۵۳ در معرض نمایش عمومی قرار داد. اختراع او سبب می‌شد تا در صورت پاره شدن کابل نگهدارنده‌ی کابین آسانسور و پایین افتادن آن، ترمزها به طور خودکار فعال شده و جلوی سقوط آن را بگیرند. در نتیجه این اختراع، راه برای ساخت و توسعه بیشتر آسمان خراش‌ها و استفاده از آسانسور در آنها هموارتر شد. در اوایل منبع انرژی آسانسورها، بخار آب بودند و به مرور زمان این آسانسورها تکمیل شده و به آسانسورهای امروزی تبدیل شدند.

تاریخچه ورود آسانسور به ایران

بعد از سیر تحولی که آسانسور داشت، نوبت نصب در ساختمان های مسکونی و سازمان ها رسید. در طی سفری که ناصرالدین شاه به فرنگ داشت، آسانسورها نظر ناصرالدین شاه را به خود جلب کردند. پس از بازگشت به ایران، اولین آسانسور در کاخ گلستان نصب شد و در زمان احمد شاه نیز آسانسوری در پالایشگاه آبادان نصب گردید که متاسفانه در حال حاضر اثری از این آسانسورها باقی نمانده است. آسانسورها به دلیل آسایشی که برای انسان ها فراهم می کنند، در ایران نیز با استقبال خوبی رو به رو شدند و کم کم به صنعت پررونقی مبدل گشت و زمان صنعتی شدن آسانسور در ایران را می توان به ۸۰ سال پیش نسبت داد. در ابتدا به دلیل اینکه صنعت جدیدی وارد کشور شده بود، برای نصب آسانسورها از متخصصین خارجی استفاده می شد؛ اما با گذشت زمان و با گسترش استفاده از آسانسور، نیاز به داشتن نیروی متخصص نصب بومی احساس شد و همین خود، بستر اشتغال زایی برای جوانان ایجاد کرد و با ورود دانش نصب و تعمیرات آسانسورها، شرکت هایی به انجام این امور مشغول شدند. تا اینکه در سال ۱۳۴۵ اولین کارگاه تولیدی قطعات آسانسور، درب و کابین در ایران تاسیس شد.

بخش‌های مهم یک آسانسور عبارتند از:

 • یک یا چند اتاقک آسانسور (کابین یا جعبه‌های فلزی)که بالا و پایین می‌روند.
 • نیروی مقاوم که به اتاقک آسانسور تعادل می‌دهد.
 • یک موتور الکتریکی که اتاقک‌های آسانسور را بالا و پایین می‌برد و شامل یک سیستم ترمز می‌شود.
 • یک سیستم از کابل‌های فلزی قوی و قرقره‌ها که بین اتاقک‌های آسانسور و موتورها حرکت می‌کنند.
 • در صورت شکستن کابل‌ها، سیستم‌های امنیتی مختلفی برای حفاظت از کسانی که درون اسانسور هستند وجود دارد.
 • در ساختمان های بزرگ، یک سیستم کنترل الکترونیکی است که با استفاده از الگوریتم آسانسور (نوع پیچیده‌ای از منطق ریاضی) اتاقک‌های آسانسور را به طبقات مناسب هدایت می‌کند تا اطمینان حاصل شود که افراد زیادی با سریع‌ترین و بهترین روش بالا و پایین می‌روند خصوصا در ساختمان‌های بسیار بزرگ و شلوغ در ساعات اوج ازدحام مهم است.

سیستم‌های هوشمند طوری برنامه ریزی شده‌اند که در ابتدای روز افراد زیادی را بالا ببرند و در پایان روز برعکس پایین آورند.

مشاوره تلفنی: 09177076421

راه های ارتباط با ما (کلیک کنید): شماره تماس | واتس اپ | تلگرام | ایتا

 

انواع آسانسور از نظر کاربری

انواع مختلفی از آسانسور وجود دارد که می توان آن‌ها را در موقعیت‌های مختلف برای اهداف متفاوتی به کار برد. مثل آسانسورهای مسافربر، باربر و …  

انواع آسانسور از نظر ساخت و تجهیزات

آسانسور از نظر ساخت، تجهیزات و سیستم های بکار گرفته شده در آن انواع مختلف و دسته بندی های متفاوتی دارد. در ادامه به بررسی انواع آسانسور از نظر ساخت و تجهیزات می پردازیم.  

انواع آسانسورهای کششی

آسانسور کششی متداول ترین نوع آسانسور است. در این آسانسورها حرکت بر اثر اصطکاک بین سیم بکسل های متصل به کابین و شیار فلکه کششی به هنگام چرخش آن توسط موتور محرکه انجام می‏شود. در آسانسورهای کششی، یک  فلکه (قرقره) روی موتور آسانسور وجود  دارد که سیم بکسل‏ها دور آن قرار می گیرند و سیستم بکسلها از یک سر به کابین آسانسور و از سر دیگر به قاب وزنه آسانسور متصل هستند و با حرکت فلکه موتور در دو جهت مختلف حرکت رو به بالا یا پایین کابین آسانسور انجام می شود. آسانسورهای کششی که اغلب برای سازه هایی با اندازه های متوسط تا بلند نصب می گردد. مکانیسم عمل این آسانسورها به واسطه کابل و چرخ دنده انجام می پذیرد. در این مدل از پیستون استفاده نمی شود به همین منظور می توان از آنها برای ساختمان هایی با طبقات بیشتر نیز استفاده نمود. هنگامی که آسانسور قصد جابجایی به طبقات بالا را داشته باشد با چرخش چرخ دنده سیم بکسل جمع می‌شود و آسانسور به سمت بالا هدایت می گردد و در هنگام جابجایی آسانسور به طبقات پایین با باز شدن چرخ دنده در جهت معکوس اتاقک به سمت پایین انتقال می یابد. به علت تعبیه ریل در دو طرف کابین به همراه کابل، این قبیل از آسانسورها دارای ایمنی بیشتری هستند. سرعت حرکت این آسانسورها بسیار بالاتر از انواع هیدرولیکی می باشد و به علت استفاده از وزنه تعادل امکان ذخیره انرژی نیز در این مدل ها وجود دارد، لذا این آسانسورها علاوه بر ایمنی بیشتر کاربردی تر نیز هستند.

ویژگی ها و مزایای آسانسورهای کششی

 • آسانسورهای کششی نسبت به آسانسورهای هیدرولیکی، سرعت بالاتری دارند.
 • قابل استفاده در ارتفاعات بلند
 • دارای حرکتی نرم و روان

آسانسورهای کششی خود به سه نوع تقسیم می شوند که شامل:

 • آسانسورهای کششی فاقد موتورخانه MRL یا روملس

 

مشاوره تلفنی: 09177076421

راه های ارتباط با ما (کلیک کنید): شماره تماس | واتس اپ | تلگرام | ایتا

 

انواع آسانسور هیدرولیکی

آسانسور هیدرولیک نوع دیگری از آسانسورها بوده که به وسیله فشار روغن موجود در پمپ روغن و جک هیدرولیک، کابین آسانسور به حرکت در می آید و بار یا انسان را جا به جا می کند. یکی از انواع متداول آسانسورها که اغلب برای ساختمان هایی با ارتفاع متوسط (3 تا 8 طبقه) نصب می گردند آسانسور هیدرولیکی است. دستگاه پاورپوینت مجهز به پمپی است که روغن را با فشار زیاد به زیر پیستون های جک های هیدرولیکی می فرستد و باعث حرکت آسانسور به سمت بالا می شود. در میان انواع آسانسورها، آسانسورهای هیدرولیک با تخلیه روغن پیستون ها، به سمت پایین حرکت می کنند. میزان تخلیه روغن پیستون ها، محل توقف آسانسور را مشخص می کند. این آسانسورها در مسافت های کم و ظرفیت بالا کاربرد دارند. این نوع آسانسورها در مقایسه با آسانسورهای کششی فضای کمتری در ساختمان اشغال کرده و نیاز به موتورخانه در بالا ندارند. این نوع آسانسور با توجه به ارتباط کابین و پیستون به انواع هیدرولیکی مستقیم مرکزی، مستقیم کناری و غیر مستقیم کناری تقسیم می گردند. کنترل اغلب این آسانسورها به واسطه یک پیستون صورت می گیرد که در بخش تحتانی اتاقک آسانسور تعبیه گردیده. بالاترین سرعت این آسانسورها یک متر بر ثانیه تخمین زده شده است. به طور کلی در دسته بندی انواع آسانسور و سرعت آنها جز نمونه های متوسط به شمار می روند. هم چنین نصب آسانسورهای هیدرولیکی در مقایسه با آسانسورهای کششی، آسان تر انجام می شود. آسانسورهای هیدرولیکی به خاطر داشتن ویژگی هایی از قبیل امنیت و راحتی، باعث شده که در تمام جهان، مورد استفاده افراد زیادی قرار گیرد.

استفاده از این نوع آسانسور دارای مزایای زیر است:

 • نصب آسان و سریع تر
 • کم تر بودن هزینه تعمیر و نگهداری
 • نرمی و کم صدا بودن در زمان حرکت آسانسور
 • توانایی بالا در جا به جایی بارهای بسیار سنگین
 • امنیت بسیار بالا آسانسور
 • عدم نیاز به موتورخانه در پشت بام
 • عدم نیاز به وزنه تعادل
 • دارای تنظیمات دقیقی برای توقف در طبقات

این قبیل آسانسورها نیازمند حضور موتورخانه هستند که نقطه جایگیری آن در تحتانی ترین قسمت نزدیک به چاله آسانسور می باشد.

این آسانسورها در دو نوع آسانسورهای واجد چاهک و فاقد چاهک در بازار موجود هستند.

 

چرا سرویس و نگهداری آسانسور

آسانسور وسیله ای است با قطعات مکانیکی و الکترونیکی متعدد که هر کدام از این قطعات به تنهایی می تواند جان استفاده کنندگان خود را به خطر بیندازد. آسانسور برای کارایی بهتر و رسیدن به عمر مفید خود نیاز به یک تیم سرویس دهنده متخصص دارد که با سرویس و نگهداری دوره ای (ماهانه) طبق چک لیست خود، آن را در حالت ایمن نگاه دارند.  

سرویس آسانسور، مهم ترین اقدام پس از نصب آسانسور می باشد. بهترین وسیله دنیا هم بدون سرویس و بررسی می تواند تبدیل به ابزار کشنده شود!

 

مشاوره تلفنی: 09177076421

راه های ارتباط با ما (کلیک کنید): شماره تماس | واتس اپ | تلگرام | ایتا

 

نکات مهم در سرویس و نگهداری آسانسور

تغییر ناگهانی ولتاژ برق: ممکن است بصورت ناگهانی ولتاژبرق قطع و وصل شود و این نکته کارکرد آسانسور را با مشکل رو به رو می کند. برای حل این مشکل باید به یک تعمیرکار آسانسور حرفه ای مراجعه کنید. استفاده بیش از ظرفیت کابین: هر آسانسور مقدار معینی وزن و یا افراد را جا به جا می کند. زمانی که این عدد بیشتر شود، عملکرد آن مختل می شود. مسافر زیاد، فشار آوردن به درب های دستگاه، فرسوده شدن قطعات، کیفیت پایین اجزاء به کار رفته در آن و باربری با آسانسور چنین صدماتی را به بار خواهد آورد. خرابی سیستم و اتصالات دستگاه: آسانسور بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و ممکن است اتصالات آن و یا بخش های مکانیکی از کار بیافتند. این می تواند به خطر خرابی قطعات و یا استفاده ی نادرست از آن باشد. در هر حال تشخیص مشکل و حل آن باید توسط تعمیرکار آسانسور انجام شود. برای این کار از مجموعه ای کمک بخواهید که در این زمینه فعالیت دارد زیرا استفاده از افراد بی تجربه باعث بیشتر شدن هزینه ها و بزرگ شدن مشکل خواهد شد.

و

بررسی تجهیزات خراب و نادرست: لامپ ها و برخی تجهیزات مصرفی ممکن است به مرور زمان خراب شوند و نیاز به تعویض داشته باشند. استفاده از قطعات آسانسور نامرغوب به آسانسور لطمه خواهد زد. بهتر است از قطعات استاندارد و با کیفیت برای سرویس و تعمیر آسانسورتان استفاده کنید. استفاده از تمیز کننده های صنعتی: مکانیسم های داخلی آسانسور در هنگام استفاده از ماده غیرمنتظره یا خشن مستعد خوردگی است. پاک کننده های قوی صنعتی می توانند باعث خوردگی شوند و منجر به خرابی مکانیکی داخلی شوند. بهتر است از استفاده از پاک کننده ها در آسانسورها به طور کامل خودداری کنید، مگر اینکه تمیز کننده پیشنهادی از پیمانکار آسانسور خود برای استفاده داشته باشید. بررسی سالم بودن کابین آسانسور: علاوه بر چک کردن قطعات مختلف و مهم آسانسور، کابین آن نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد. مطمعن شوید  اتاق از نور کافی برخوردار است و از موادی که خطر آتش سوزی دارند در کابین خودداری کنید. بررسی سالم بودن اتاقک یا موتورخانه آسانسور: علاوه بر چک کردن قطعات مختلف و مهم آسانسور، اتاقک باید بررسی شود. مواردی مثل موتور گیربکس، ترمز اضطراری، بررسی ایمنی تابلو فرمان و …. . گذاشتن اسباب و وسایل در اتاقک کاملا خودداری کنید و موادی که خطر آتش سوزی دارند را به هیج وجه در  اتاقک نزارید.

 و

بررسی بکسل و کفشک آسانسور: کفشک های نگهدارنده کابین و بکسل های فولادی آسانسور باید هر ماه بررسی شود.   بررسی چاه آسانسور: گودال آسانسور باید خالی از آب یا زباله باشد و سیستم ترمز اضطراری آن باید هر ماه بررسی شود.   البته شایان توجه است که این عملیات باید به موقع و توسط تعمیرکار آسانسور حرفه ای و با تجربه انجام شود. نحوه سرویس آسانسور اهمیت ویژه ای دارد و هرگونه اقدام نادرست سبب بدتر شدن مشکل می شود.    

نکاتی در مورد پیشگیری از خرابی آسانسور

 • آسانسور برای حمل آدم هاست نه وسایل. وسیله ها را با آسانسور جا به جا نکنید زیرا این کار به آن صدمه می زند.
 •  هوای آزاد به خاطر باز و بسته شدن دائمی درب ها ی آسانسور همیشه در جریان است. از فن تنها در موارد ضروری استفاده کنید زیرا روشن بودن دائم فن آن را مستهلک می کند.
 • شاسی را مکررا فشار ندهید. فشار دادن دائم دکمه فرقی در زمان آمدن آسانسور نخواهد داشت. فشار دادن مداوم دکمه در صورتی که نیاز به این کار نیست، این اقدام  عمر مفید و کارکرد بهینه ی آن را کاهش می دهد.
 • به اندازه ی ظرفیت سوار شوید و از فشار آوردن به آسانسور و تکان دادن کابین آن خودداری کنید.

 

مشاوره تلفنی: 09177076421

راه های ارتباط با ما (کلیک کنید): شماره تماس | واتس اپ | تلگرام | ایتا

 

سرویس آسانسور شامل چیست؟

سرویس و نگهداری آسانسور شامل بررسی برخی از موارد زیر است:

عملکرد دستگاه در موتورخانه

 • وضعیت عمومی سلامت قطعات اصلی
 • وضعیت قرقره و کابل فولادی
 • ترمز آسانسور، رله‌ها و...

موتور گیربکس آسانسور

از آنجایی که موتور آسانسور بار کل کابین را تحمل می‌کند، بررسی عواملی مانند:

 • کیفیت و سطح روغن در موتور
 • سیستم فرمان
 • سرعت موتور
 • ظرفیت تحمل بار

بررسی چاه آسانسور

 • بررسی ریل‌های آسانسور
 • اتصال ریل به براکت، براکت به دیوار، اتصالات.

سیستم اتصال کابین

 • سقف کابین، وزنه‌های تعادل
 • گیره سیم بکسل
 • هواکش‌ها.
 • آسانسور‌های کششی روملس، کیفیت ریل روغنی وزن تعادل کابین
 • کشش کابل آسانسور

سیستم روشنایی و تماس اضطراری در کابین

 • سیستم روشنایی در کابین آسانسور همیشه تضمین می‌کند که نور مداوم کافی برای کاربران فراهم کند.
 • بررسی سلامت زنگ هشدار و اینترکام
 • بررسی شیار‌های راهنمای درب کابین و فاصله درب‌ها.

کیفیت عملکرد سیستم درب

برای اطمینان از ایمنی کاربر، وارد زیر باید به طور منظم بررسی شود:

حرکت آسانسور

 

نوسازی و بروز رسانی آسانسور

بروز رسانی سیستم آسانسور باعث می شود آسانسور ایمن تر، با اطمینان تر و نرم تر حرکت کند، هزینه های کلی را کاهش داده و یک آسانسور را مطمئن تر و با کاهش ریسک مالی و جانی داشته باشید. به عنوان مثال: بروز رسانی سیستم نگهدارنده، بروز رسانی سیستم ایمنی و ترمز، بروز رسانی تابلو فرمان برای کاهش مصرف برق، و....

مشاوره تلفنی: 09177076421

راه های ارتباط با ما (کلیک کنید): شماره تماس | واتس اپ | تلگرام | ایتا

 

هزینه سرویس و نگهداری آسانسور

قیمت سرویس و نگهداری آسانسور به عوامل مختلفی بستگی دارد، همچنین نگهداری آسانسور دارای تعرفه قانونی از اتحادیه و صنف است. جهت کسب اطلاع از هزینه های سرویس و قیمت آسانسور از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید. به طور معمول یک هزینه مشخص به ازای هر توقف یا ایستگاه با توجه به تعداد واحد و نوع کاربری آسانسور وجود دارد. تعمیر و تعویض قطعات آسانسور و بروز حوادث مالی و جانی ممکن است بسیار پر هزینه باشد لذا با قرارداد سرویس دوره ای آسانسور می‌توانید از پرداخت هزینه‌های گزاف در آینده جلوگیری کنید.  

مشاوره و پشتیبانی تلفنی 24ساعته آسانسور

بعد از قرارداد کلیه مشتریان محترم در تمامی ساعات شبانه روز و هر روز هفته می توانند سوالات و مشکلات خود را با متخصصان باتجربه و مهندسین آسانسور در میان گذاشته و از مشاوره کاربردی و راهنمایی های اجرایی آنان بهره مند شوند. لازم به ذکر هست ساعت خدمات و پشتیبانی آسانسور با توجه به نوع قرارداد است. برای مثال یک مجتمع مسکونی با یک مجتمع پزشکی کاملا خدمات متفاوت و هزینه پشتیبانی متفاوتی دارند.  

خدمات امداد آسانسور:

 • تهیه شناسنامه و مشخصات اجزاء آسانسورها.
 • بازدید و کنترل ایمنی و عملکرد آسانسور یکبار در ماه طبق چک لیست های مربوطه.
 • سرویس و نظافت آسانسورها و رگلاژ دربها در صورت لزوم یکبار در ماه.
 • بازدید دوره ای کارشناسان مکانیک هر سه ماه یکبار طبق چک لیست های مربوطه.
 • بازدید دوره ای کارشناسان الکترونیک هر سه ماه یکبار طبق چک لیست های مربوطه.
 • بیمه مسئولیت مدنی یکساله آسانسور در قبال استفاده کنندگان و تعمیر کاران آسانسور.
 • تامین قطعات یدکی از کارخانه سازنده.
 • رفع خرابی احتمالی در روزهای عادی و ساعات اداری از ساعت (۸ الی ۲۲) و اعزام کارشناس حداکثر ۳ ساعت بعد از اعلام خرابی.

 

جمع بندی مطالب

آشنایی با انواع آسانسور به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را بگیرید. پروژه‌های ساختمانی به جزئیات زیادی نیاز دارند و ممکن است ماه ها یا سال ها طول بکشد تا تکمیل شوند. هر ساختمان و بنایی با توجه به نیاز های دسترسی آن، علاوه بر پله به آسانسور نیاز خواهد داشت. تردد و انتقال بار بین طبقات در دنیای مدرن امروزی بدون آسانسور غیرممکن است و از این رو ما باید آسانسور درست را برای محل مورد نظر انتخاب کنیم. تنوع بالای انواع آسانسور و بالابر ها نیاز شما را به یک راهنمای انتخاب آسانسور بیشتر می کند. ما اینجا انواع آسانسور های موجود را با مقایسه قابلیت ها و سرعت آنها معرفی کردیم. در نهایت اگر نیاز به مشاوره در رابطه با انتخاب آسانسور داشتید، با ما تماس بگیرید.

از جمله خدمات قابل ارائه در این مجموعه به اختصار می توان گفت:

 • مشاوره کامل در زمینه آسانسور
 • طراحی آسانسور با توجه به فضای و نیاز و کاربری شما
 • خرید و تامین قطعات آسانسور
 • نصب و اجرای آسانسور
 • استاندارد سازی و اخذ گواهی آسانسور
 • سرویس و نگهداری آسانسور مطابق با استاندارد بین المللی EN-81 آسانسور
 • سرویس و نگهداری آسانسورهای خاص، گیرلس، هیدرولیک و پکیج های خارجی
 • ارائه چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور به مدیر ساختمان
 • اجرای جنرال سرویس (General Service) در ابتدای قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور
 • گارانتی قطعات نصب شده تحت پوشش قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور
 • ارائه خدمات سرویس، نگهداری و جنرال سرویس حتی در ایام تعطیل.

 

مشاوره تلفنی: 09177076421

راه های ارتباط با ما (کلیک کنید): شماره تماس | واتس اپ | تلگرام | ایتا

 

——————————————————————————

پروانه طراحی و مونتاژ از صنایع و معادن | پروانه کسب | رزومه کاری

عضو انجمن آسانسور | گواهی‌های آموزشی | تقدیرنامه

برای دیدن مجوزهای بالا اینجا کلیک کنید!

 ارتباط با ما: شماره تماس | واتس اپ | تلگرام | ایتا

———————————————

 


برای دیدن آرشیو مقالات کلیک کنید: مقالات آموزشی آسانسور  مقالات آموزشی آپارتمان نشینی

برای اشتراک گذاری این متن کلیک کنید: واتس اپ  |  تلگرام


کلمات کلیدی آسانسور

سرویس و نگهداری آسانسور در شیراز، صدرا و استان فارس

برای سرویس و نگهداری، آسانسور ، بالابر، سرویسکار شبانه روزی آسانسور، شرکت آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس، سرویسکار شبانه روزی آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس، مشاوره فروش آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس، استاندارد سازی آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس، فروشگاه قطعات آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس، تعمیر قطعات آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس، پشتیبانی آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس، خدمات آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس، تعمیرکار آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس، بازسازی آسانسور در شیراز و صدرا استان فارس.

خدمات در تمام شهرهای استان فارس:

آباده، ارسنجان، استهبان، اقلید، اوز، بختگان، بوانات، بیضا، پاسارگاد، جویم، جهرم، خرامه، خرم‌بید، خفر، خنج، داراب، رستم، زرقان، زرین‌دشت، سپیدان، سرچهان، سروستان، شیراز، فراشبند، فسا، فیروزآباد، قیر و کارزین، کازرون، کوار، کوه‌چنار، گراش، لارستان، لامرد، مرودشت، ممسنی، مهر، نی‌ریز.

خدمات در تمام محله های شیراز:

محله قصردشت، معالی آباد یا مالی آباد، شهرک گلستان شمالی، عفیف آباد، اطلسی، میدان گاز، چمران، نیایش فرهنگ شهر، معلم، زرهی، پاییز، سراج، فرگاز، عدالت، میانرود، زرگری، پارامونت، خیرات، مشیر، ابریشمی، جهانگردی، کلبه، بلوار نصر، فرصت شیرازی، صدرا فاز1، صدرا فاز2، صدرا مولانا، صدرا غدیر، صدرا دانش، صدرا فردوسی، بهارستان، امام خمینی، پاسداران، ایران و ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *