دفتر فنی مهندسی گسترده پردازان نوین

 

معرفی

دفتر فنی مهندسی گسترده پردازان نوین با بهره گیری از دانش روز، توسط گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاهی از سال 1385 شروع به فـعالیـت نـموده، و در طـــول ایـن مـدت با تکنیک ها وروشهای به روز طراحی و مهندسی معکوس توانسته است بردهای پیچیده و چند لایه  را با هدف برطرف نمودن نیاز صنایع داخل، نمونه سازی ، طراحی  و تولید نماید. و اکنون با احترام اعلام می نماییم، توانایی طراحی و مهندسی معکوس انواع بردها، استخراج شماتیک کامل، تبدیل شمـاتیـک بـه بـرد مـدار چـاپی ، ســاخت کامل بردهای مختلف و ارائه گزارش جامع از عملکرد بردهای طراحی شده و یا مهندسی معکوس شده، از طرف تیم گسترده پردازن نوین، برای انـواع دستـگاهـها و تـجـهیـزات پیـچیـده وجود دارد. و این تیم آمادگی خود را بـرای همـکاری کامـل اعلام می دارد.

به امید به ثمر رسیدن تلاشهایمان در قطع هر رشته از وابستگی ها

 

آدرس: شیراز شهر صدرا آخر بلوار فردوسی بازارچه آپادانا دفتر فنی مهندسی گسترده پردازان نوین

تلفن : 07191001556 

همراه :  09174255470

 

 

 

بخشی از توانمندی های تیم مهندسی معکوس

استخراج فایل PCB با هر تعداد لایه

PCB یک پروژه می تواند ساده و یا پیچیده باشد. از یک لایه تا چندین لایه باشد. اما این موضوع برای تیم مهندسی معکوس حل شده است و با اطمینان ، برد با هـر تــعداد لایه و پیچیـدگی را مهــندسی معکوس می نماییم.

استخراج بلوک دیاگرام و شرح عملکرد

بلوک دیاگرام یک برد می تواند،شناخت کاملی از عملکرد آن برد را در اختیار مهندسین قرار دهد. می توانیم بهترین بلوک دیاگرام و شرح عملکرد برد را استخراج و مهندسی نموده و در اختیار قرار دهیم.

استخراج فایل شماتیک با هر پیچیدگی

 در اختیار داشتن شماتیک یک برد یعنی رسیدن به دانش طراحی آن برد. شماتیک کمک خواهد کرد که اشکالات احتمالی در فاز ساخت را برطرف نماییم و تسلط کامل به عملکرد برد داشته باشیم. و بتوانیم باز طراحی نموده و عیب های پیچیده را بر طرف نماییم.

سفارش برد، قطعات، ساخت و تست

با در اختیار داشتن PCB و شماتیـک، تـوانایی ساخت برد را داریم. و می توانیم نمونه ای برابر و همسان با برد اصلی را با کمترین هزینه ممکن، ساخته ، تست نموده و تحویل نماییم.

استخراج فایل هگز قطعات برنامه پذیر

قطعات برنامه پذیر اصلی ترین چالش را در مهندسی معکوس ایجاد می نمایند. به دانش استخراج فایل هگز و برنامه قطعات دست یافتیم. و می توانیم برنامه قطعات را استخراج نموده و در اختیار قرار دهیم.

 

 

 

بخشی ازتوانمندی های تیم طراحی

تبدیل شماتیک به PCB

فرایند تبدیل شماتیک به برد مدار چاپی، یکی از مراحل اصلی و اساسی در طراحی میباشد. این مرحله شامل آنالیز EMC و EMI بوده و در بردهای پیچیده و چند لایه نیاز به دانش مهندسی و آشنایی عمیق بـا قوانـین مختـلف طـراحـی مــی باشد. با اطمینان توانمندی خود در این زمینه را اعلام می نماییم.

طراحی و ساخت با میکرو کنترلرها

میکروکنترلرها اصلـــی تــرین المان در طراحی و ساخت تجهیزات پیچیده می باشند. اســتفاده از آنـها مــهارت و تــخصــص لازم را می طلبد. که این توانمندی در تیـــــم طـراحی ما وجود دارد. و در این زمینه در کنار شما برای پیاده سازی نیازهایتان هستیم.

طراحی انواع تستر

دستگاههای تستر می تواند فرایند تست محصولات را تسهیل نماید. وخطاهای احتمالی را آشکار سازد. ساخت تستر بردهای خود را به ما سپرده و از نتیجه کار استفاده لازم را ببرید.

مونتاژ بردهای پیچیده

فرایند مونتاژ می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. و خطاهای زیادی در پی داشته باشد. مونتاژ بردهای شما را با دقت و کیفیت لازم انجام خواهیم داد.

کنترل کیفی و نظارت بر مراحل تولید

کنترل کیفی و نظـارت بـر تولیـد، نیـاز واقـعی بسیـاری از پروژها می باشد. مراحل تولید بردهای شما و طراحی محصولات شما را از لحاظ کیفی بررسی می نماییم. و اشکالات احتمالی را رفع می کنیم.

 

 

برای دانلود کاتالوگ کلیک کنید.